OFERTA I CENNIK

Miałeś wesoły weekend, przeprowadziłeś się do nowego mieszkania lub biura, a może właśnie zakończyłeś remont swojego domu? Zdajesz sobie rownież sprawę z tego! iż wiosenne porządki to obowiązkowa procedura, która nie może być odłożona na później. Jednakże, jeśli nie masz czasu i chęci lub nie posiadasz niezbędnych przyrządów do czyszczenia narzędzi i umiejętności, to na pewno powinieneś skontaktować się z naszą firmą.

Oferujemy szeroki zakres usług: suche i mokre czyszczenie pomieszczeń, mycie okien i fasad, suche czyszczenia dywanów, usuwania kurzu z mebli i wiele innych. Po zakończeniu pracy z pewnością docenisz nie tylko maksymalną oszczędność czasu i pieniędzy, ale rownież wynik 100% czystości i blask pomieszczeń. Do każdego klienta, podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie jego wymagania i preferencje. Proponujemy szeroki wachlarz dodatkowych usług czyszczących.

Mycie okien
Pranie dywanów, wykładzin. Pranie mebli tapicerowanych
Sprzątanie

Skorzystaj z pomocy STOLICA czysta!

  • 1Złóż zamówienie przez formularz albo zadzwoń do biura.
  • Skierujemy do ciebie koordynatora do oceny zlecenia i omówienia szczegółów.
  • Koordynator zespołu dopilnuje jakości wykonania prowadzonych prac.
  • Po zakończeniu wszystkich prac oraz po ocenie wyniku następuje rozliczenie
  • Podpis listy wykonanej pracy.

Po złożeniu zamówienia do godz. 21.00 w przeciągu jednego dnia otrzymasz SMS z listą pracowników, kierowanych do ciebie na zlecenie.